V barvách a jejích odstínech je neskutečný rozdíl. Není tomu jinak ani u růžové a modré. Zatímco neonová růžová s modrou už někde podřimují, o slovo se pro letošek hlásí její daleko méně intenzivní odstíny. Světlounce růžová a modrá jsou těmi pravými a oblíbenými barvami, které se v šatníku neztratí na jaře ani v létě. Budí dojem lehkosti, vzdušnosti, jemného vánku i pastelek. Každý si v nich najde to své!

Uvolní napětí a rozněžní každý model

Ano i za tímto záměrem se módní designéři shodují, že je lepší volit decentní barvy, než společnost pobuřovat výrazně červenou. Bude lepší, když navodíme atmosféru klidu a míru, což sladká růžová s nebesky modrou skutečně dokáže. Navíc růžová představuje ženský svět a modrá zase ten mužský. Propojením obou barev se mezi nimi stírají rozdíly a dochází ke vzájemnému porozumění. Po několika letech slaví svůj comeback i jiné světlé barvy. Je v podstatě jedno, jak je budete kombinovat, protože tyhle světlé odstíny nepůsobí tříštivým dojmem. Naopak kombinace růžové i modré se k sobě hodí, posilují se a přináší pocit blahobytu.

 

Nekonečnost v červánkovém nádechu

Světle modrá obloha s jemným nádechem červánků vyvolává zajímavé představy o ženské kráse i květenství. Růžové tváře jsou zdravou barvou, která v kombinaci tón tónu s vaším oblečením bude vypadat přímo božsky. V takovém oblečení jistě neztratíte svou vnitřní rovnováhu. A pozor, není tomu jinak ani v kosmetice. Květinové parfémy s orientálním nádechem se sice využijí po celý rok, ale teď mají přednost lehčí vůně v růžových flakóncích. Růžový pepř a růže jsou stále oblíbenými přísadami stejně jako fialky, třešně, broskve, pivoňky a spoustu dalších. Krásně voní květinou i ovocem. A pozadu nezůstávají ani vodní vůně ukryté v modrém obalu.