První rande je vždy o stresu a jisté příjemné nervozitě. To napětí, motýli v břiše, nervózní úsměvy, letmé pohledy… To vše je tak krásné a stresující zároveň. Napadá vás milion otázek! Co si na sebe obléknout? O čem se budeme bavit? Budu se mu/jí líbit? Budeme mít společné zájmy? Vyjde nám to? Kam mě vezme? A právě poslední otázku vám v následujícím článku pomůžeme rozvést. Přinášíme tipy, kam vyrazit na první schůzku!

 

Stará dobrá kavárna

Co se týče originality, nic moc, ale kavárna je místo, kde si můžete v klidu popovídat. Dozvíte se tak o svém protějšku co možná nejvíce informací. Budete mít klid na povídání, dáte si něco dobrého, co je pro první rande lepší místo?

 

Večeře v restauraci

Večeře je také skvělou volbou. A v originalitě se meze nekladou, můžete jít do netypické restaurace. Co třeba sushi? Brazilská kuchyně? Indická kuchyně? To všechno jsou jídla, která pravděpodobně nejíte denně, tudíž zapůsobíte. Jen je dobré si zjistit předem případné alergie, ať nenastane faux-pax.

 

Sportovní rande

Jste vyznavači sportu? Pak je pro vás ideální rande na kole, in-linech. Můžete si jít také něco zahrát, tenis, squash a podobně. Po sportovní aktivitě si můžete společně dát kávu či lehkou večeři a máte opět prostor pro rozhovor.

 

Procházka

Procházka se jako ideální místo pro rande bere odnepaměti. Už v dávných dobách se na kolonádě procházely páry a hovořily spolu. Vy nutně nemusíte na kolonádu, stačí si vyjít na procházku do parku, k řece, na nábřeží. I zde se pro vás otvírá prostor pro příjemný rozhovor. A vázne-li téma? Pak můžete čerpat náměty z okolí.

 

Film v kině

Připadá vám kino jako „nemastné neslané“ místo pro rande? Není to tak! Kino a po něm následná procházka dává prostor k hovoru. I před kinem si můžete zajít na kávu a dozvědět se o sobě mnoho informací. Film vám pak poskytne téma pro rozhovor po cestě domů.